Hakkımızda

Ekmeğim Fırın Cafe, 2011 yılında açılmış, bir Franchise konseptidir. Yaklaşık 2000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş yarı endüstriyel bir fabrikadır. Tamamen endüstriyel olmayan ürünlerimiz, artizanlığın vermiş olduğu kendine has lezzet ve görsellik ile Antalya da kısa zamanda değişik lezzetler arayışında olan misafirlerimizin lezzet durağı haline gelmiştir.

Her çeşit ve lezzette Artizan Ekmek Çeşitleri ağırlıklı olmak üzere, misafirlerinizi şıklıkla tadım yaptırmaktan zevk duyacağınız tatlı tuzlu kurabiye çeşitleri, Ekmeğim Cafe’ye özel special lezzetler, açma, poğaça, simit grupları dahil, su börekleri, kol börekleri, special rulo börekler, özel reçetelerimizle hazırlanmış kek gruplarımız, çörek, sütlü tatlı ve şerbetli tatlı çeşitleriyle hızla büyümeye ve lezzet alışkanlığı yaratmaya devam etmektedir.

Meydan Kavağı’nda bulunan Fabrika Satış Mağazamızdan şubelerimize gün içinde ürün sevkiyatı yapılarak, misafirlerine günün her saatinde taze ve sıcak ürün sunma imkanı sağlayan müşteri memnuniyeti odaklı bir konseptir.

Loading